Замовте зворотній дзвінок:
Для замовлення дзвінка, будь ласка, заповніть форму і натисніть кнопку Замовити дзвінок
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом!
ЧОМУ МИ?
Вода ТМ "Water Guild" має оптимальне співвідношення елементів, як для природної столової води, яку можна вживати щодня.

Мінеральний склад нашої води позитивно впливає на загальний стан організму людини, покращує метаболічні процеси, якісно впливає на імунну систему, допомагає бути більш ефективним та активним протягом всього дня.

Склад води настільки збалансований, що вона не потребує жодного втручання з метою поліпшення або вдосконалення. На шляху від джерела до вашого столу вона проходить лише звичайні механічні фільтри, які звільняють її від дрібного каміння, піску.
Природну воду ТМ "Water Guild" дозволяється пити щоденно, без жодних обмежень.
При кип’ятінні не залишає накипу та ідеально підходить для приготування їжі, заварювання чаю та кави.

Завдяки своїй природній чистоті та збалансованості вона, на відміну від більшості питних вод, представлених на нашому ринку, не потребує штучного технічного вдосконалення, в процесі її розливу не відбувається жодних змін мінерального складу і фізичної структури води.
Корисною складовою води ТМ "Water Guild" є кремній. Кремній – це найдавніша корисна копалина. Кремнієва вода поєднує в собі смак і свіжість джерельної талої води. Вода – єдина речовина на Землі, що вимагає до себе особливої ​​уваги.

Вода ТМ "Water Guild" здійснює оздоровчий вплив на організм – покращує метаболічні процеси у печінці, впливає на гуморальну ланку імунного захисту.

Мінеральний склад води ТМ "Water Guild"

Наші сертифікати
Ми маємо всі сертифікати, що підтверджують якість нашої води та її мінеральний склад.
НАТУРАЛЬНО
ЕКОЛОГІЧНО
БЕЗПЕЧНО
ЗРУЧНО
ЯК МИ ВИРОБЛЯЄМО ВОДУ?
Джерело
Water Guild - чиста мінеральна вода з унікальним хімічним складом.

Щороку ми дбаємо про те, що б ви вживали тільки якісну і безпечну воду, тому ми видобуваємо її зі свердловини №2526, яка знаходиться на глибині 28м., В екологічно чистому районі курорту "Солоний лиман" Новотроїцького родовища, це околиця Самарського лісу, великого масиву соснових і мішаних лісів. Цей район давно прославився своїм рідкісним родовищем мінеральних вод.
1
1
Очищення води
Ми часто акцентуємо увагу на тому, що Water Guild - не просто проточна вода, а жива мінеральна вода, видобута з свердловини, яка знаходиться на глибині декількох десятків метрів під землею.

Завдяки цьому склад води настільки збалансований, що не потребує додаткових втручань. На шляху з джерела до кінцевого пакування вода піддається тільки механічним фільтрам, які позбавляють її від піску і дрібного каміння. Кожен етап суворо контролюється нашою лабораторією, яка уважно стежить за складом води і додержанням технології під час процесу.
2
2
Транспортування
Після лабораторної обробки вода потрапляє в автомобільні цистерни і транспортується до Вашого міста. Всі резервуари проходять попередню обробку спеціальними розчинами для очищення і знезараження. Після наповнення резервуарів транспорт відразу вирушає в дорогу, щоб мінімізувати час доставки води до кінцевого пункту.
3
3
Доставка
Вода з великих автомобільних цистерн оперативно розфасовується в тари менших розмірів і також, за допомогою нашого транспорту, доставляється до автоматів, де відбувається їх наповнення свіжою мінеральною водою. Ми докладаємо великих зусиль, щоб ви не помічали технічних процесів, а автомати завжди були наповнені водою, але, якщо ви виявили проблему, будь ласка, повідомте нам про це і ми постараємося виправити її в найкоротші терміни!
4
4
ГОТОВО!
Чудово! Свіженька якісна мінеральна вода вже знаходиться в автоматі та очікує Вас цілодобово! Зазвичай, від моменту видобутку з джерела, до моменту купівлі Вами води в автоматі, проходить не більше 48 годин. Автомати з продажу питної мінеральної води Water Guild виготовляються під нашим суворим контролем на власному підприємстві і ми доклали немало зусиль, щоб забезпечити якісне зберігання води і стабільну цілодобову роботу автоматів у будь-яку пору року, а сам процес купівлі зробити максимально простим та зрозумілим. Також, Ви можете ознайомитися з детальною інструкцією по роботі з автоматом, а якщо у Вас залишаться додаткові запитання або ж зауваження, наша дружня служба підтримки надасть Вам вичерпні та компетентні відповіді у телефонному режимі.

Water Guild - турбота в кожному ковтку.
5
5
Набридло шукати дрібні гроші, щоб поповнити автомат?
Ми будемо раді Вам допомогти!
с.Новотроїцьке, вул. Лісова, 1-в, Дніпропетровська обл
АДРЕСА ДЖЕРЕЛА:
ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ:
Подати заявку / скаргу або залишити відгук
Подати заявку на установку нового автомата води
Інструкція по експлуатації автомата води
Виробничий цех:
м Підгородне, вул. Шосейна 164а
Замовте зворотній дзвінок:
Якщо поруч з Вашої локацією немає жодного автомата з продажу питної води Water Guild, або автомат розташований занадто далеко, будь ласка, заповніть цю форму і натисніть кнопку Надіслати:
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Пропозиція / скарга / відгук:
Для оформлення заявки, будь ласка, заповніть форму і натисніть кнопку Надіслати
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом!
2021 © Water Guild - Водна гільдія. Всі права захищені
Made on
Tilda